Wymioty, biegunka a nerwica i lęki

Witam Mam problemy ze zdrowiem. Zaczęło się od wymiotów, dreszczy, lęku. Zrobiłam badania. Wykluczono dolegliwości jelitowe, żołądkowe, hormonalne. Tomografia głowy ok. Obecnie chodzę na terapię, biorę leki Belergot Hydroksizinum Sympramol Lecze się juz 3 miesiąc ale to nic nie pomagło Nadal mam lęki. Kiedy muszę wyjechać z domu pojawiają się wymioty i biegunka. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować Proszę mi powiedzieć co mam dalej robić, gdzie i jakiej pomocy szukać?

W przypadku nerwicy lękowej psychoterapia może trwać dłuższy czas. Zachęcam z jednej strony do cierpliwości, z drugiej do omawianie ze swoim terapeutą swoich niepokoi związanych z subiektywnym brakiem postępów, wątpliwości, a także oczekiwań i potrzeb związanych z psychoterapią. To także ważny element procesu terapeutycznego.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wynika, że jest Pani w procesie leczenia farmakologicznego i psychoterapeutycznego, sugeruję wnieść wątek objawów, występujących u Pani, u lekarza prowadzącego i psychoterapeuty.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl