Wymioty, biegunka i skąpe krwawienie a ryzyko ciąży

Czy to okres? Spóźniał mi się okres 13 dni. Dziś w nocy obudziłam się i wymiotowałam. Miałam również biegunkę. Teraz zaczełam krwawić, tak jak by okres. Takie krzepy krwi też są i zwykła krwa. Czy to okres? Czy kolejny objaw ciązy? Mało tego krwawienia...

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie wiem jak wyglądają Pani miesiączki, dlatego nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy jest to krwawienie miesięczne.
Zamiast poszukiwać kolejnych niepewnych symptomów ciąży, powinna Pani wykonać test ciążowy, którego wynik zweryfikuje czy doszło do zapłodnienia.