Wymioty, biegunka, problemy z poziomem wartości we krwi

Witam pon. 22:00 nudności, chęć zwrócenia treści pokarmowej wt. od rana nieustanne mdłości, odbijanie, 18:00 wymiotyx3 i temp. 37 śr. od rana nieustanne mdłości, odbijanie, ok. 18:00 temp. 38 czw. 9:00 temp. 37,3, biegunka, po kontakcie z lek. pierwszego kontaktu podejrzenie zapalenia wyrostka roba, skierowanie na SOR, na SORZE wyniki krwi: podwyższone neutrocyty, obniżone limfocyty, podwyższone monocyty, podanie kroplówkix3, przepisanie Anesteloc Bactrum, od 18:00 silna biegunka, temp 38,3

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższy opis jest nieskończony. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.