Wymioty, ból i zdrętwienie kolana po zastrzyku w kolano

Witam mam duzy problem! Wczoraj o godzinie 15 dostalam zastrzyk w lewe kolano(Flexus fluid steryd)wieczorem trafilam do szpitala na sor poniewaz z bolu kolana mdlalam,wymiotowalam. Noga od kolana w dol byla zdretwiala i lodowata.Podano mi leki, pobrano krewi zrobiono usg tetnic lecz wszystko bylo ok.Stwierdzono z krwi ze dostalam zapalenie stawu po zastrzyku.(lekarz dal mi pierwszy zastrzyk aby pomoc na bol urazu wiezla krzyzowego przedniego). Nie moge poradzic sobie z wymiotami! Czy to normaln

Niestety, ale zdarzają się takie stany po podaniu tego leku do stawu kolanowego. Proszę w tej sprawie pilnie skonsultować się z lekarzem, który wykonywał zastrzyk. Wymioty powinny samoistnie powoli ustąpić.