Wymioty i ból brzucha oraz ból nerek

Witam, mam pytanie. Przedwczoraj na wczoraj dopadł mnie jakiś wirus i wymiotowałem 6 razy w nocy, brzuch mnie bolał, biegunki nie miałem,że by się nie odwodnić piłem wodę ale zaraz zwracałem po szóstym razie ustąpiło. teraz brzuch przestał pobolewać lub trochę go czuję ale chodzi mi o to że chyba teraz nerki mnie bolą i czy to może być spowodowane odwodnieniem i czy coś groźnego to jest czy zaraz się ustabilizuje?

Witam,
najpewniej miał/ma Pan objawy infekcji wirusowej.
Jeżeli dolegliwości nie ustapią w ciągu 7 dni, nalezy skontaktować się z lekarzem rodzinnym
Proszę pić dużo wody niegazowanej
pozdrawiam