Wymioty i bóle brzucha po obudzeniu się

Dzień Dobry mam problem dość uporczywy. Rano wstaje o 6.00 do dojenia a po dojeniu łapie mnie ból brzucha a potem wymiotuje i tak od tygodnia a dziś nasilił się ból do tego stopnia że nic nie jadłam i cały dzień mnie boli brzuch. z poważaniem Agnieszka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć tło infekcyjne, zapalne, pasożytnicze, itd. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.