Wymioty i dreszcze po spożyciu dużej ilości alkoholu

Witam! Otóż mój problem polega na tym, że czuje się jak po bardzo "zalanej" imprezie (mam mdłości, dreszcze, nudności) Nie pije alkoholu już od ponad 6 tygodni, a zaczęło się to o 2 w nocy i trwa do teraz (10:30). Nie spałem bo jak się kładę mam tzw. "helikopter" w głowie. Już wydaliłem się z siebie chyba wszystko. Sprawdzałem żywność, ale wszystko ma dobrą datę przydatności! Błagam pomóżcie mi, ledwo żyję :x

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.