Wymioty i nudności a prawdopodobieństwo ciąży

Witam chciałam sie zapytac o prawdopodobieństwo ciązy . 04.12 przez prawie caly dzień mnie mdliło nastepne 3 dni tj.05 , 06 , 07 zawsze wieczorem wymiotowałam po kilka razy 08.12 miałam lekkie pdłości , 09.12 było mi słabo i wymiotowałam w nocy 10.12 nie miałam żdanych dolegliwości a 11.12 wymiotowałam 2 albo 3 razy . Test nic mi nie wykazał a robiłam go 06.12 . Prosze o odpowiedz czy mogę być w ciąży ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie napisała Pani nic o stosunku, ani ostatniej miesiączce, kiedy miały miejsce? Nudności i wymioty mogą być objawem ciąży, ale nie tylko. Radzę wykonać BHCG z krwi lub udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Test jest wiarygodny około 14 dni po stosunku czy ewentualnym zapłodnieniu. Jeżeli został wykonany wcześniej proponuję go powtórzyć.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Wynik testu ciążowego jest wiarygodny, gdy wykonano go 10-14dni od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa. Badanie poziomu betaHCG we krwi powinno być diagnostyczne.
Pozdrawiam