Wymioty i nudności po narkozie

miałam 5 razy narkozę za każdym razem po wybudzeniu długo nie mogę dojść do siebie wymioty tak długo nie ustępują aż szarpią mną już tylko torsję bo w żołądku nie ma już nić zaden lek przeciwwymiotny który jest mi podawany nie działa zasypiam i wciąż i od nowa budzą mnie torsje które personel medyczny nie potrafi zatrzymać trwa to bardzo długo nie mogę dojść do siebie ,czy jestem uczulona na jakiś lek który znajdue się w narkozie kiedy pomyślę że znowu miałabym być operowana chcę umrzeć

Niestety nikt nie da Pani gwarancji, że następnym razem (oby nie było potrzeby) nie będzie miała Pani nudności i wymiotów. Można próbować używać różnych sposobów na zmniejszenie dyskomfortu pacjenta ale nie ma gwarancji że zadziałają. Nie musi być Pani uczulona na leki stosowane do znieczulenia. Czasem jest to po prostu związane z fizycznym napompowaniem żołądka, który musi się opróżnić po zabiegu

Witam!
Niestety może mieć pani takie objawy po znieczuleniu, natomiast może mieć pani podane inne leki do znieczulenia, proszę o tym informować anestezjologa. Można tak dobrać leki, żeby miała pani wymiotów coraz mniej.
Pozdrawiam.