Wymioty i uzależnienie od pepsi

Dzień dobry chciałam się dowiedzieć co to może być.. Wymiotuje mnie od miesiąca a w ciąży nie jestem i nie wiem z czego a badań Noe robię bo nie mam ochoty dodam jeszcze że pije leki na depresję.. I jeszcze czy można uzależnić się od pepsi bo jak jej nie pije to mnie strasznie głową boli i ze dwie butelki muszą być na dzień

Witam Panią no może być bardzo wiele. Jednak informacje które Pani podała są niewystarczające aby postawić diagnozę. Powinna więc Pani jednak wykonać badania gastroenterologiczne.
Tak od pepsi można się uzależnić.
Poza tym niektóre leki antydepresyjne mogę wywoływać wymioty jako środki uboczne
Pozdrawiam