Wymioty jako oznaka ciąży

Dnia 14 września dostałam okres, w październiku tego roku od 14.10 spóźniał mi się okres, dostałam go 20.10. Od rana miałam wrażenie, że będę zwracać i zwróciłam, a trzy dni przed okresem kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Czy to, że wymiotowałam to oznaka ciąży?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Raczej nie. Wymioty pojawiają się zwykle dopiero ok. 4-6 tygodnia ciąży, rzadko już w 2. Ale jeśli współżyła Pani również wcześniej, w środku cyklu, to mogła Pani zajść w ciążę. Radzę wykonać test.
Pozdrawiam!