Wymioty, krwawienie, wynik poziomu b-HCG a poronienie

dzien dobry dziekuje za ostatnia odpowiedz i mam jeszcze pytanie czy w czasie gdy mogło dojść do poronienia -wystempuje mocne krwawienie dodatkowo doszły wymioty u mojej małzonki tak jak w czasie gdy była w pierwszej ciąży czekamy na wynik BHCG co pokaze czy powyzszy objaw jest normalny czy nie prosze o odpowiedz dziekuje pozdrawiam cezary

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, takie objawy bez wykonania badania lekarskiego oraz właśnie dodatkowych badań ciężko stwierdzić czy mogło dojść do poronienia. Proszę być dobrej myśli i oczekiwać na wyniki badań i skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.