Wymioty na 6 dni przed spodziewaną miesiączką a ciąża

Witam! Zwracam się z zapytaniem a bardziej z prośbą o uspokojenie moich obaw. Czy wymioty jedną noc (objawy jak przy zatruciu pokarmowym) 6 dni przed spodziewaną miesiączką, przy regularnych cyklach, bolesność jajnika (dzień po współżyciu) oraz ból piersi, mogą stanowić podstawę do rozważania ewentualnej ciąży? Do stosunków doszło 2 dni przed dniami płodnymi oraz 2 dni po (zabezpieczenie prezerwatywą, która się nie uszkodziła), dni płodne obserwowane na podstawie kalendarza i obserwacji śluzu.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to objaw wskazujący lub też sugerujący ciążę. Jeżeli podejrzewa Pani, że może być w ciąży prosze wykonać test ciążowy po 7-10 dniach od stosunku.