Wymioty, odwodnienie i badania glukozy u 4-latka

Witam , mój syn 4 lata i 10 miesiecy miał wymioty wieczorem, trwało to kilka godzin dlatego znaleźlizmy sie w szpitalu w celu nawodnienia.Zrobiono wyniki, wszystko ok oprocz glukozy ktorej wynik to 118.00- wskaźniki (60-99). Pani Doktor powiedziała ze może dlatego iż nei było to badanie na czczo. Ostatni posiłek przyjął o 19.00 a o 4 nad ranem miał robione badanie. Czy powinnam powtórzyć badanie w tym kierunku????

Witam, wynik należy powtórzyć. Mogło się tak zdarzyć, że krew została pobrana już po dożylnym podaniu roztworu glukozy. W razie dalszych obaw proszę się zwrócić do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.