Wymioty po jedzeniu i wzmożony apetyt u 2-miesięcznego dziecka

Witam!Mój 2 miesięczny synek często ulewa i wymiotuje po jedzeniu,są to wymioty chlustające,zawierają treść pokarmową.Również po jedzeniu,kiedy leży,często jakby coś przeżuwał.Jest też często niespokojny i pobudzony,wydaje takie głośne dźwięki,jakby się żalił.Czy to może być oznaką zwężenia odźwiernika?Na wadze nie traci i lubi jeść,ale się zastanawiam czy nie za często je,no bo potrafi jeść co godzinę.Często tez bierze piąstki do buzi i je ssie.I też nie chce leżeć na brzuchu,płacze i denerwuje
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej chlustające wymioty mogą być objawem zwężenia odźwiernika. Warto skorzystać z porady gastrologa.