Wymioty po posiłku u dziecka

Mój syn strasznie wymiotuje po posiłku a nawet występują wymioty jak nic nie je.Czasem pokazuje sie krew martwie sie bo to trwa juz miesiac dostał skierowanie do szpitala ale w nim nie został bo brak miejsc.p.doktorze do jakiego lekarza mam sie zgłosic z tym.bardzo leci z wagi.Dziekuje

Witam! Tego typu dolegliwości wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki, najlepiej w warunkach szpitalnych. Myślę że w tej sytuacji należy poszukać miejsca w innym szpitalu dziecięcym lub skonsultować się z gastroenterologiem dziecięcym.