Wymioty po przyjęciu tabletki Vibin Mini a ochrona antykoncepcyjna

stosuje vibin mini,przy wzięciu pierwszej tabletki z trzeciego tygodnia,po 5 godzinach z wymiotowałm ,następną tabletke zarzyłam o stałej porze,dodam ze nie wspułrzyłam 4dni od wymiotów,ale czy jestem zabezpieczona ,przed wymiotami tez niewspułzylam3 dni,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Tabletka wchłania się po 3-4 godzinach od przyjęcia.