Wymioty po spożyciu posiłku u rocznego dziecka

Witam!U mojego rocznego syna kilka godzin po kolacji wystąpiły wymioty. Uznałam, że wynikało to z niestrawności gdyż syn bardzo dużo zjadł tego dnia.Nie miał gorączki ani biegunki. Poiłam dziecko co kilka minut wodą w małych ilościach. Nad ranem tak jak zawsze ok 5ej syn karmiony jest jeszcze piersią. Zaraz po wypiciu mojego mleka dziecko je zwróciło. Tak samo było z mlekiem modyfik. które do tej pory było ok.W ciągu dnia jadł normalnie - z tym że nie podawałam już mleka. I jest ok.Co mu dolega?

Małgorzata Panek

Należy wykluczyć infekcję pokarmową. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam