Wymioty po zażyciu tabletek antykoncepcyjnych

witam. Zazywam tabletki antykoncepcyjne,ostatnio, 3 h po zazyciu tabletki doszlo do wymiotow. Kilka godzin pozniej w obawie ze tabletka nie wchlonela sie calkowicie wzielam kolejna. Nastepnego dnia kontynuowalam branie tabletek o stalej porze. Co zrobic z ta jedna brakujaca tabletka? dokupic opakowanie i zazyc z niego ta jedna tabletke (zeby bylo 28 dni)czy wziac wszystkie z biezacego opakowania i normalnie zrobic 7dniowa przerwe?(po 27 dniach zazywania tabletek)

coś mi sie tu nie zgadza - jakie tabletki Pani zażywa ?? Proponuje normalnie brać tabletki i nie przejmować sie tą jedną.