Wymioty po zjedzeniu posiłku

Witam, mój problem polega na tym iż wszystko co zjem zostaje zwymiotowanie . Stosuje polprazol od 2 miesięcy i jestem na Scislej diecie. Mimo tego iz jednego dnia zjem crossanta i nie zwymiotuje to 2 dnia zjem też to samo i zwymiotuję lekarz podejrzewa zapalenie śluzówki żołądka . Niem am żadnego bólu brzucha jestem tylko przewrażliwiona zapachy i mimo że nic nie zjem i tak zwymiotuję białą cieczą, Schudłam w ciągu ciągu 2 miesięcy 10 kilo.gramów, jak mam ochronić moje zęby przed zniszczeniem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.