Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych i brak jednej tabletki

Witam, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych. Chodzi o to, że podczas stosowania obecnego opakowania pojawiły się wymioty dlatego musiałam wziąć tabletkę z opakowania "rezerwowego", ale teraz kończy mi się opakowanie i tutaj mam pytanie: brakuje mi tej jednej tabletki, jest to 4 tabletka, czy mogę normalnie zacząć to "rezerwowe" opakowanie czy zmniejszy to ochronę przed ciążą? Dodam, że tabletki które biore to Daylette. Dziękuje, pozdrawiam :)
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety