Wymioty podczas treningu a odpowiednie działania

Witam mam 26lat (189cm wzrostu i okolo87 kg wagi) od jakiegoś czasu mam problem z ukończeniem treningu ponieważ wymiotuje. Ćwicze cztery razy w tygodniu wcześnie rano około godziny 3:30(ćwiczę nadczo). Później jem śniadanie i idę do pracy(pracuje około 9godzin naprawdę ciężko fizycznie). W ciągu dnia jem 5posilkow głównie kurczaka z warzywami. Czy mógłby mi ktoś pomóc, doradzić co mogę zrobić i dalej ćwiczyć?

Piotr Pilarski

Nie powinien Pan ćwiczyć na czczo. W takiej sytuacji może dochodzić do hipoglikemii. Ponadto warto urozmaicić swoją dietę węglowodanami które są najważniejszym źródłem energii czyli chleb, makaron, ryż najlepiej ciemne.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą wynikać z błędów dietetycznych. Proponuję udać się do dietetyka, aby określić odpowiednią dietę i wysiłek fizyczny.