Wymioty przy płaczu u dziecka

Witam.Mam dwuletnia corke,ktora przy placzu wymiotuje.Najczesciej dzieje sie tak jak chce ja ubrac,wykapac czy uczesac.Nigdy wczesniej sie tak nie denerwowala przytych czynnosciach i zawsze sie poddawala zabiegom pielegnacyjnym.Teraz zrobil sie z tego problem i praktycznie wszystko jest na nie.Probuje czasami odczekac jak mowi ze nie i za jakis czas np.uczesac czy pomoc jej sie ubrac nie pomaga.Zaczyna plakac i sie wyrywac.Nie bardzo wiem jak z nia postepowac i nie dopuszczac do wymiotow i placz

Witam,

Od kiedy córka reaguje w ten sposób? Czy wiąże to Pani z jakimś wydarzeniem (zmiana opiekuna, partnera przez Panią, przedszkole, żłobek, rozwód, przeprowadzka i itp.?)? Czy coś zmieniło się w Pani zachowaniu wobec córki?