Wymioty przy przepuklinie rozworu przełykowego

Witam mam od 3 lat problem wymiotuje wszystko co zjem i wkoncu mi wyszlo ze mam przepukline rozworu przelykowego bardzo boli mnie brzuch i klatka piersiowa i dotego mam kluche jak jem strasznie mnie boli i wszystkie tabletki juz mialam i nie pomagaly i nadal lekarz rodzinny chce mnie leczyc takimi lekami a ja juz nie daje rady posze o pomoc

Powinna Pani umówić się na konsultacje z gastroenterologiem lub chirurgiem przewodu pokarmowego. Niewykluczone, że rozwiązaniem Pani problemów mógłby być zabieg laparoskopowy.