Wymioty u 23-letniej kobiety

Dziendobry. Moim problemy sa wymioty. Dzis wypilam tylko zielona herbate po godzinie ja zwymiotowalam a w sobote w nocy zaczelam wymiotowac od niczego. Test ciazowy negatywny, dobrze sie czuje tylko te wymioty mnie niepokoja.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wymioty najczęściej są powodowane infekcją wirusową. Jeśli nie ustąpią w ciągu kilku dni, należy skonsultować się z internistą lub gastrologiem. Proszę pamiętać o nawadnianiu doustnymi płynami nawadniającymi, np. preparatem Orsalit.