Wymioty u 5-tygodniowego dziecka a przejadanie się

Moje dziecko ma 5 tygodni i wymiotuje raz dziennie zaesze wieczorem po jedzeniu regularal.ie od 4 dni. Można nawet zauważyć kiedy to nastąpi. Przed wymiotami ma charakterystyczne obiawy- skurcze mięśni brzuszka (żołądka) zuoełnie jak u dorosłego. Nie wiem co robić. Dziecko nie jest odwodnione ani apatyczne. Czy może to być obiaw nadmiernego najadania się ?(karmię piersią)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza pediatry. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.