Wymioty w 22. tygodniu ciąży

Jestem w 22 tygodniu ciąży i nadal od czasu do czasu męczą mnie wymioty. Czy to oznacza jakieś komplikacje???

Elżbieta Rhone

Witam,
przede wszystkim musi Pani uważać żeby się nie odwodnić, tzn. spożywać odpowiednie ilości płynów. Oczywiście są pewne zaburzenia, przy których występują w ciąży częściej wymioty. Jeśli nie przejdą lub będą intensywne warto udać się do lekarza.