Wymioty w 7, 8 i 9 miesiącu ciąży

Witam serdecznie. Co powoduje wymioty w 7,8 i 9 miesiącu ciąży, czy może to być ucisk dziecka na narządy wewnętrzne?

Wymioty w 7-9 miesiącu ciąży to objaw nieprawidłowy i wymaga konsultacji i badania lekarskiego. "Ucisk" macicy ciężarnej nie może spowodować wymiotów. Przyczyn wymiotów jest bardzo wiele, niektóre mało istotne, inne bardzo poważne; mogą być powodowane przez patologię położniczą jak i niezwiązaną z ciążą.