Wymioty w trakcie dnia u dziecka z Zespołem Downa

dziecko lat 7 od jesieni do wiosny cierpi na unoszenia ,wymioty przy ubieraniu i w trakcie dnia.Dodam że jest to dziecko z Zespołem Downa.Wtym okresie ma również mniejszy apetyt .Robiłam mu ostatnio morfologie razem z crp i ob wszystko wpożądku,jedyne co to ma wysokie aso 1036 tyle że migdały też ma wycięte.PROSZE O POMOC dziekuje z góry

Witam. Niestety nie ma możliwości odpowiedzi na to pytanie bez przeprowadzenia badania dziecka. Proszę zwrócić się do pediatry.