Wymioty w trakcie jedzenia, po których nastąpił zgon

mam takie nietypowe pytanie mój tata zmarł niewiadomo na co był w nocy w szpitalu bo strasznie kaszlał zabrali go i wypisali jak twierdził że nie nadaje sie do szpitala wyniki podobno miał dobre tylko lekarz stwierdził migotanie przedsionków a to choroba przewlekła była u taty po wypisaniu ze szpitala w ten sam dzień nagle coś szczeliło albo tak chrapnęło i zaczął wymiotować dużo to było w trakcie jedzenia i za chwile usta mu sie zrobiły sine i bezwładny brzuch siny co to mogło być?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczna byłaby lub jest sekcja zwłok aby móc wyjaśnić przyczynę. Proponuję udać się do lekarza który wypisał ojca ze szpitala aby móc się czegoś więcej dowiedzieć.

Piotr Pilarski

Mogło dojść do zachłyśnięcia.

Pozdrawiam.