Wymioty, zimne poty i osłabienie

rano, około godz. 10 po śniadaniu poczułam się osłabiona, szybko usiadłam przy stole i omdlałam. Zimnym potem się oblałam oraz nastąpiły wymioty. Dobrze ze był przy mnie mąż, przytrzymując mnie abym z krzesła się nie wywróciła. Takie przypadki zdarzają się od kilku lat, w tej chwili mam 75 lat. Jest faktem, że mam chyba nerwicę, gdyż byłam nauczycielką i często mnie z rana boli głowa, ratując się przy tym kawą. Szczególnie nie mogę wykonywać czynności z wysoko podniesionymi rękami.

witam!
Po pierwsze nalezy sprawdzić ciśnienie! po drugie zgłosić sie do lekarza pierwszego kontaktu a po trzecie poczekać na wyniki badań (ogólnych)
i zadanie dodatkowe: jesli Pani pisze o swojej przeszłej pracy i chciałaby Pani rozpoczac proces rozwoju i radzenia sobie z wypaleniem zawodowym. Każdy psycholog przyjmie Panią na konsultacje.
Pozdrawiam