Wymioty żółcią po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam, mam 19 lat w kwietniu 2014 usunięto mi woreczek żółciowy laparoskopowo, ból brzucha i problemy z nim po zjedzeniu nielekkostrawnych potraw zniknęły. Niestety od tamtej pory często wymiotuje zolcia a pózniej mecze sie z gorzkim posmakiem, często mam zgagę i puchnie mi brzuch. Do tego towarzyszy mi ból głowy. Za każdym razem po wypiciu leciutko większej ilosci alkoholu następnego dnia przeżywam koszmar i wymiotuje zolcia cały dzien.

Jest to tzw zespol po cholecystektomijny. Rzadkie nastepstwo operacji. Zalecam kontrole w poradni gastroeneterologicznej dla wykluczenia przyczyn objawow, ktore wymagalyby leczenia.