Wynik AMH a planowanie dziecka

Witam moje AMH TO 1,09 NIE WIEM CZY SA SZANSE JESZCZE NA DZIECKO , M�J M�� MA PROBLEM Z NASIENIEM MAM OWULACJE OKRES DOK�ADNIE CO28 DNI TYLKO W CHWILI OBECNEJ MAM WYSOKIE TSH BIORE LETROX ENDOKRYNOLOG POWIEDZIA� ZA ZA MIESIAC POWINNO SIE WSZYSTKO UREGULOWAC CZY SA SZANSE NA DZIECKO WTYM WIEKU

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik AMH nie wyklucza możliwości zajścia w ciążę. Jak najbardziej ma Pani zatem szansę zajść w ciążę w wieku 40 lat.