Wynik angiografii fluoresceinowej oka u 33-letniej kobiety

Wynik angiografii fluoresceinowej oka Kobieta, 33 lata, Mława Witam otóż mam problem z okiem lewym wszystkie badania które miałam robione wyszły dobrze jedynie po angografi flurescyionowej wyszło mi ze mam zator w oku.W TYM BADANIU WYSZŁO:-utrudnione wypełnianie naczyń żylnych siatkówki.-naczynia żylne siatkówki przepełnione kręte,uciski zwłaszcza w biegunie tylnym.-zachowana perfuzja naczyń siatkówki,ale zwiększona dyfuzja-przeciekanie barwnika przez ściany naczyń.w ok dołka początkowy obrzęk p

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza okulisty. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.