Wynik anty-TG i Hashimoto

Mam chorobę haschimoto !!! Endokrynolog powiedziała, że nie muszę przyjmować na to schorzenie żadnych leków !!! Wyniki anty tg 208 !!!! Czuję się ciągle źle czy naprawdę nie ma leku, który by mi pomógł przejść przez resztę życia w miarę komfortowo biorąc jakieś leki ??????

Witam Panią,

Postępowanie zależy od wyników badań. Proszę oznaczyć sobie z krwi : TSH, fT3 i fT4, wówczas będzie wiadomo, czy leki są wskazane, czy nie. Samego wysokiego poziomu przeciwciał się obecnie nie leczy, kiedys stosowano w celu ich obniżenia glikokortykosterydy, ale okazało się, że ich stosowanie przynosi więcej szkód , niż korzyści.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz