Wynik BAC a konieczność operacij

Wynik BAC Wole guzkowe Składniki morfotyczne krwi,drobiny koloidu oraz rozproszone i w płatach komórki pęcherzykowe tarczycy bez cytologicznych cech atypi. Obraz cytologiczny guzka hyperplastycznego. Zmiana łagodna 3GR.II Mam wyznaczony termin operacji.Czy jest konieczna?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli lekarz zalecił operację widocznie jest taka konieczność- być może guzek jest duży, uciska tchawicę lub jest inny powód dla którego trzeba go usunąć.