Wynik BACC guzka w okolicy sutka

Witam, dostałem dziś wynik BACC guzka w okolicy sutka lewego, w mięśniu piersiowym większym. Wielkość 19x6 mm. Wynik: 'W rozmazie z aspiratu obecne fragmenty tkanki tłuszczowej i łącznej'. Co to oznacza? Jestem zdrowy czy może to badanie było nie trafione?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tkanka łączna w tej lokalizacji to albo pomyłka albo wynik np zwłóknienia krwiaka ect. tak czy inaczej nie jest to nic groźnego.