Wynik badań biopsji węzłów chłonnych obu pach

Bardzo proszę o opinię dot. moich badań biopsji węzłów chłonnych obu pach, wynik: komórki szeregu limfoidalnego. Ponadto przy usg piersi stwierdzono w jednej z nich obszar dysplastyczny z torbielami prostymi ok. 2 mm, 3 mm, jak również powiększone węzły chłonne ok. 6 mm i 5 mm. Dziękuję, pozdrawiam Dorota W.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik biopsji węzłów prawidłowy. Z wynikiem usg piersi proszę się zgłosić do lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam