Wynik badań hormonów tarczycy u 6-letniego dziecka

Witam, Prosze o interpretację wyników TSH,FT3,FT4 u 6-letniego dziecka : TSH 2,670 (norma 066-4,14 FT4- 18,5 9norma 11-21,5) FT3-7,26 (norma 4,1-7,9) Pozdrawiam

Dzień dobry,

Wyniki badań są prawidłowe. Jeśli podejrzewacie Państwo u dziecka zwiększone ryzyko chorób tarczycy, to warto powtórzyć wyniki za około 6-12 miesięcy lub wcześniej w razie wystąpienia niepokojących objawów.Na razie wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz