Wynik badań krwi a leczenie tarczycy

Witam,mam pytanie odebrałam wyniki badan i trochę mnie one zasmuciły,leukocyty mam 2.7, hematokryt% 36.2,neut#1.1erytrocyty4.4,hemoglo.12.3,mcv82.6,mch28.1,mchc34.0,płytki krwi191,anizocytoza erytrocyt.13.7,mono%13.7,lym%42.8,baso%0.4,eo%2.2,pałecz.0.4,potas4.44,żelazo 78,69,baso#0.0,OB10,ponad 2 lata leczyłam tarczyce,od 7 mies.niebiore juz leków obecni tsh mam2.39a brała tiamazol i magnez z wit.B6,prosze o pomoc co moze mi byc,czuje sie ospała,..

Witam serdecznie. Poziom leukocytów wskazuje na leukopenie. Wykładniki układu czerwonokrwinkowego są w normie, jednak znajdują się na dolnej granicy normy. MCH znajduje się poniżej normy. Wartości poniżej normy odnotowuje się w zaburzeniach wodno-elektrolitowych typu przewodnienia hipotonicznego oraz w niedokrwistościach niedobarwliwych. Warto wykonać ponowne oznaczenie morfologii z rozmazem ręcznym.