Wynik badań krwi u 18-latki

Witam ostatnio dostalam wyniki badan krwi (morfologia) zaniepokoiły mnie pewne odchyły od normy. Erytrocyty sa na granicy- 3,7 i Eozynofile 0,11 [ 0,10-0,50] [norma dla mojego wieku 3,7-5,1]. Zanizone sa natomiast: Hemoglobina 11,6 [norma 12,0-16,0] Hematokryt 34 [37-40] Neutrofile 2,07 [ 2,5-7] . O czym moze to swiadczyc i jakie badania mam jeszcze wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z wynikami do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. wynik mogą wskazywać na infekcje.