Wynik badań na boreliozę

Witam.Odebrałam wynik badan na borelioze.Mam napisane borelioza lgG 200 Ru/ml ,wynik negatywny 16 Ru,wynik graniczny 16-22 Ru,wynik pozytywny 22 Ru.Czy mam borelioze?

Witam. Wynik wskazuje na boreliozę. Testy w jej kierunku dają jednak niekiedy wyniki fałszywie dodatnie w związku z czym konieczne jest pogłębienie diagnostyki pod kierunkiem specjalisty chorób zakaźnych.