Wynik badań na toksoplazmozę i różyczkę

Witam, Chciałąm poprosic o interpretację wyników badań na toxoplazmozę i różyczkę, bo wizyta u ginekologa dopiero za kilka dni. Toxo: 1. IgG (IU/ml) - 3,5 2. IgM(Index) - 0,130 Różyczka: 1. IgG (IU/ml) - 71,5 2. IgM(Index) - 0,25 Z góry dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety podanie wyników badań bez norm zawartych na wyniku uniemożliwia postawienie poprawnej interpretacji. Niestety różne laboratoria mają różne normy. Jedynie można domyślać się, że kiedyś przechorowała Pani różyczkę i ma Pani jakąś ilość przeciwciał IgG. Proszę udać się do swojego lekarza celem interpretacji wyników.