Wynik badań obciążenia glukozą

Witam czy moge prosic o interpretacje wynikow ??? Wczesniej mialam znaczne wysze, pobralam leki iefekt wychodzi taki o czym to moze swiadczyc ???WynikJednostkaLHNormaTest obciążenia glukozą (75 g)Glukoza na czczo97,17mg/dl7099NGlukoza po 1 godz.95,07mg/dl 160NGlukoza po 2 godz.86,75mg/dl 140NInsulina po obciązeniu (75 g glukozy 0,1,2)Insulina przed obciążeniem4,7µIU/ml2,624,9NInsulina po obciążeniu (pkt 1)49,1µIU/ml Insulina po obciążeniu 15,7

W wynikach można stwierdzić hiperinsulinemię, ale interpretacja jest niemożliwa w obliczu faktu, że bierze Pani leki - nie opisuje Pani, jakie,leki, od kiedy, do kiedy itp.