Wynik badań po chorobie Schouemanna i Baastrupa

co oznacza w trzonie th7widoczna patologiczna masa o obniżonym sygnale w t1 zależnych z zaznaczoną hyperintensywną otoczką pośrednim sygnale w obrazacz t2 zależnych i wysokim w sekwencji stir wzmacnia po kontraście przebyta chor schouemanna i bastrupa stan ogólny dobry dol bólowe wyniki ogólne w normie nie zdiagnozowane inne cho w tym nowotw , dziękuję za poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na obecność patologicznej zmiany w obrębie 7 kręgu piersiowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.