Wynik badań struktur mózgowych

Witam, otrzymałam następujący wynik badania: struktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Układ komorowy mózgu prawidłowy, z niewielką asymetrią komór bocznych L>P. Przestrzenie płynowe okołomózgowe nieposzerzone. Nie stwierdza się cech wewnątrzczaszkoszkowego procesu ekspansywnego.. Struktury tylko jamy prawidłowe. Proszę o opinię specjalisty. Z góry dziękuje za odpowiedź

A z jakiego powodu było badanie wykonywane?
Wynik poza opisaną asymetria komór bocznych co może być zmianą wrodzoną nie przedstawia innych nieprawidłowości.
Wyniki badań zawsze interpretuje się w kontekście znajomości objawów i badania pacjenta.