Wynik badań USG ciąży i bHCG a brak zarodka

Czy zarodek może się jeszcze pojawić? W 9/6 Hbd - pęcherzyk 23mm/19mm.z pęcherzykiem żółtkowym 5mm,bez widocznych zarysów zarodka.To już trzecie usg I - W 5 TYG. , II - W 7 tyg. Mam wysoką 37,6 temperaturę w pochwie, czy to coś oznacza? beta 21007,1 a dzień po 19795,4. Czytałam ,że w 10 tyg. beta może już spadać.

Robert Markowski Ginekologia

szanowna Pani , jeżeli w pierwszy bądź drugim badaniu USG była widoczna ciąża ( pęcherzyk ciążowy ) to jest to "puste jajo płodowe" - zarodek się nie pojawi.