Wynik badania ANA u syna

Witam synek miał badania ANA oto wyniki SUBSTRAKT; Komurki HEp-2/ wątroba małpy MATERIAŁ ;SUROWICA rozcieńczenie 1;80, 1;320 WYNIK świecenie jąderkowe ,ziarniste i centriole w mianie 1;80 czy tem wynik jest w normie,Ingrid

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik uznaje się za negatywny. Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie. W zależność od objawów u dziecka będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Aby dokładnie określić wynik przeciwciał konieczne jest poznanie całej historii medycznej dziecka i objawów jakie występują.