Wynik badania angio rezonansu magnetycznego

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku angio rezonansu magnetycznego: brak sygnału przepływu naczyniowego w zakresie prawej tętnicy łączącej tylnej.

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie powyższego opisu można jedynie stwierdzić iż nie ma przepływu w tętnicy łączącej tylnej prawej, proponuję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego powyższe badanie.