Wynik badania ASO u dziecka do analizy

witam serdecznie pytanie w sprawie ASO otuż lekarz zlecił u syna badanie aso gdyż coś dostał na kosce dużą czerwoną plame asomiał 800 po kuracji antybiotykiem spadło d 550 dla spokojności zrobiliśmy curce i nam córka 1260 ja 511 a mąż 284 syn jest zapisany do specjalistów a córce przepisano antybiotyk moje pytanie czy my nadwzajem siebie zarażamy acha badania ob syn 2 córka 3 mąż 3 a ja 1 proszę o pomoc co się z nami dzieje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wskaźnik ASO wskazuje na zakażenie paciorkowcem, oczywiście istnieje ryzyko zakażania się wzajemnie ze względu np. na używanie tych samych naczyń bez wcześniejszego umycia.
Pozdrawiam